Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LL

Ocena końcowa: 2,70 na 5 - rating on Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LLrating on Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LLrating half Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LLrating off Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LLrating off Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LL

loading Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LLLoading...

Olej silnikowy Castrol EDGE LL 5w30 Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LL

Olej silnikowy syntetyczny Castrol EDGE 5W30 LL wykonany został z wykorzystaniem technologii dwukrotnie zwiększonej wytrzymałości TITANIUM FST.  Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1 l, 4 l i 5 l. Olej ten jest w pełni syntetyczny i niskopopiołowy. Zalicza się do klasy lepkości SAE 5W-30, co oznacza, że z powodzeniem może być stosowany w klimacie umiarkowanym.

Przeznaczony jest do silników z układem doładowania, przy zmniejszonej pojemności skokowej. Może działać skutecznie jako środek smarujący w wyższych temperaturach i przy dużych naciskach. W składzie oleju Castrol EDGE 5W30 LL znajdziemy metaloorganiczne polimery tytanu, które zwiększają trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i skutecznie minimalizując tarcie. Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LL pozwala na maksymalizację osiągów silnika i zwiększa jego wytrzymałość. Redukuje szkodliwe osady, pozwala utrzymać wysoką sprawność silnika, udowodnioną na drodze testowej.

Jest on adresowany do silników benzynowych i diesla w szczególności dla koncernu Volkswagen, ale i Audi, Honda, Seat, Smart, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Skoda i Subaru.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Ford 5W30

Olej Ford 5W30 jest olejem samochodowym syntetycznym. Klasa lepkości SAE wynosi dla niego 5W-30, zaś ACEA - A1/B1. Olej silnikowy...

Zamknij