Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40

Ocena końcowa: 3,00 na 5 - rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40

loading Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40Loading...

Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40 Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40

Produkt Castrol Magnatec 10W40 jest półsyntetycznym olejem, w którym producent połączył syntetyczną technologię z formułą Inteligentnych Molekuł. Odpowiadają one za jeszcze lepsze przywieranie do poszczególnych części silnika, zapewniając mu jak najwyższą ochronę przed nadmiernym tarciem, od momentu rozruchu, poprzez rozgrzewanie silnika, aż po jego zatrzymanie.

Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W40 można kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych w pojemnikach 1, 4 lub 5 litrowych. Klasyfikowany jest w klasie lepkości 10W40. Spełnia normy jakościowe API SN/CF, jak ACEA: C3.

Może być stosowany w samochodach z silnikiem benzynowym i diesla, także w przypadku pojazdów z filtrem cząstek stałych. Olej Castrol Magnatec 10W40 to olej Low SAPS, który wydłuża czasookresy kolejnych wymian. Zapewnia większą niż inne oleje ochronę dla jednostki napędowej w krytycznej fazie rozruchu. Łączy się z metalowymi powierzchniami, dzięki czemu części silnika stają się bardziej odporne na zużycie. Zapewnia ochronę bez względu na warunki czy styl jazdy kierowcy.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40

Produkt Valvoline Synpower 5W40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, który został stworzony specjalnie z myślą o samochodach osobowych, zaliczanych...

Zamknij