Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5

Ocena końcowa: 1,80 na 5 - rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5rating half Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5

loading Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5Loading...

Olej silnikowy Castrol Magnatec A5 5W30 Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5

Syntetyczny olej silnikowy Castrol Magantec 5W30 A5 został wyprodukowany z wykorzystaniem technologii Inteligentnych Molekuł. Przyczyniają się one do jeszcze lepszej ochrony silnika podczas krytycznej fazy jego rozgrzewania się, tuż po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Właśnie wówczas powstaje do 75 proc. jego zużycia. Środek smarny przywiera do metalowych części jednostki napędowej, przez co niweluje tarcie i sprawia, że silnik jest bardziej odporny na zużycie. Olej Castrol Magantec 5W30 A5 zapewnia doskonałą wydajność w ekstremalnych warunkach zimnego rozruchu silnika, a jego użytkownicy podkreślają, że to produkt idealny zwłaszcza dla osób często podróżujących samochodem w ruchu ulicznym.

Olej Castrol Magnatec 5W30 A5 dostępny jest w pojemnikach czterolitrowych, pięciolitrowych i litrowych.  Jest on klasyfikowany w klasie 5W-30 SAE, ACEA – A5 oraz API SN. Przeznaczony jest do samochodów z nowoczesnym silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym z wtryskiem bezpośrednim, układami Common Rail wyposażonymi w turbosprężarki czy intercoolery. Olej rekomendowany jest do silników Forda, z filtrami cząstek stałych.

Zapewnia idealną ochronę silnika, tworząc samoodnawiającą się warstwę smarną. Daje doskonałe osiągi, nawet przy rozruchu w niskich temperaturach otoczenia.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3

Castrol Magnatec 5W40 C3 to syntetyczny olej silnikowy, wyprodukowany z wykorzystaniem technologii z formułą Inteligentnych Molekuł, które przywierają do elementów...

Zamknij