Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3

Ocena końcowa: 3,11 na 5 - rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3rating on Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3

loading Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3Loading...

Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3

Castrol Magnatec 5W40 C3 to syntetyczny olej silnikowy, wyprodukowany z wykorzystaniem technologii z formułą Inteligentnych Molekuł, które przywierają do elementów silnika i zapewniają mu ochronę przed nadmiernym tarciem i zużyciem. Już w trakcie uruchamiania silnika i w ciągu dalszej eksploatacji ten środek smarny doskonale odgrywa swoją rolę, a inteligentne molekuły zapewniają aktywną i stałą ochronę.

Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W40 C3 występuje w pojemnikach o pojemności 1, 4 i 5 litrów. Może on być z powodzeniem wykorzystywany w silnikach benzynowych i diesla. Spełnia normę ACEA C3, API SN /CF i zaliczony jest do klasy lepkości SAE 5W-40. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby olej ten wykorzystywać w jednostkach z filtrem cząstek stałych.

Produkt ten to olej Low SAPS i Longlife, co oznacza, że wydłuża okresy pomiędzy kolejnymi wymianami oleju. Zapewnia ochronę silnika przed zużyciem, niweluje tarcie, oczyszcza silnik i chłodzi go. Olej Castrol Magnatec 5W40 m.in. znajduje zastosowanie w przypadku samochodów marki Renault, BMW czy Fiat.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Castrol EDGE 5W40 TD

Produkt Castrol EDGE 5W40 TD (Turbo Diesel) to wysoko wytrzymały syntetyczny olej silnikowy, który redukuje kontakt pomiędzy metalowymi częściami silnika...

Zamknij