Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)

Ocena końcowa: 2,89 na 5 - rating on Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)rating on Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)rating half Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)rating off Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)rating off Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)

loading Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)Loading...

Olej silnikowy ELF Full Tech FE 5W30 Olej silnikowy Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris)

Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris) jest syntetycznym olejem silnikowym, który zastąpił wcześniejszą generację olejów Elf Solaris. Opracowany został w szczególności z myślą o samochodach marki Nissan i Renault, wyposażonych w filtr cząstek stałych DPF. Zaliczany jest do grona olejów silnikowych typu Low SAPS. Olej można kupić w dwóch pojemnościach – w bańkach 5-litrowych i butelkach litrowych. Produkt ten klasyfikowany jest w klasie lepkości SAE- 5W30, w klasie jakości ACEA C3/C4.

Opisany olej sprawdzi się zarówno w samochodach z silnikami benzynowymi, jak i silnikami diesla, wyposażonymi w filtr DPF, czy FAP. Zapewni doskonałe smarowanie przy jeździe sportowej, miejskiej, jak i po autostradach. Olej jest kompatybilny z najnowszymi systemami oczyszczania spalin i przyczynia się do spełniania wymagań normy emisji spalin EURO 4.

Użytkownicy oleju Elf 5W30 Full Tech FE (Solaris) potwierdzają, że jest to doskonały wybór dla pojazdów Nissan i Renault, z uwagi na spełnianie przez niego najwyższych norm jakościowych.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Castrol EDGE 5W30 LL

Olej silnikowy syntetyczny Castrol EDGE 5W30 LL wykonany został z wykorzystaniem technologii dwukrotnie zwiększonej wytrzymałości TITANIUM FST.  Dostępny jest w...

Zamknij