Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40

Ocena końcowa: 0,00 na 5 - rating off Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40rating off Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40rating off Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40rating off Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40rating off Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40

loading Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40Loading...

Olej silnikowy Eneos Premium Hyper 5W40 Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40

Eneos Hyper 5W40 to olej silnikowy syntetyczny, o ultranowoczesnej kompozycji składników. Gwarantuje niemal błyskawiczne smarowanie wszystkich elementów ruchomych jednostki napędowej tuż po rozruchu silnika. Daje wysoką stabilność termiczną w warunkach długotrwałego, dużego obciążenia, na dodatek w szerokim zakresie temperatur. To olej niskopopiołowy, dlatego będzie odpowiedni do wszystkich silników w europejskich samochodach osobowych.

Można go z powodzeniem stosować w samochodach z silnikami benzynowymi i typu diesel, jak i w lekkich samochodach dostawczych z katalizatorem lub bez oraz z filtrem cząstek stałych, z turbosprężarką i z wtryskiem bezpośrednim lub bez.

Kierowcy mogą nabyć olej Eneos Hyper 5W40 w pojemnikach o pojemności 1 lub 4 litry. Dostępny jest w beczkach po 200 litrów oraz w kontenerach o pojemności 1000 litrów. Klasyfikuje się go w klasie lepkości 5W40. Pomaga w spełnianiu normy EURO IV w samochodach. Zapewnia wydłużone okresy międzyprzeglądowe, oczyszcza silnik, wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju oraz niską emisję spalin. Spełnia normy ACEA: C3 (10)A3/B3/B4 (08) oraz API: SN/SM/CF.

Olej Eneos Hyper 5W40 został opracowany z myślą o samochodach grupy VAG – Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, ale stosowany jest też w pojazdach marki Mercedes-Benz i BMW.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Liqui Moly 5W30 Top-Tec

Syntetyczny olej silnikowy Liqui Moly 5W30 Top-Tec przeznaczony jest do zastosowania przez cały rok, zarówno w niskich, jak i wysokich...

Zamknij