Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40

Ocena końcowa: 2,91 na 5 - rating on Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40rating on Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40rating half Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40rating off Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40rating off Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40

loading Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40Loading...

Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W30 ECT C3 Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40

Shell Helix Ultra 5W40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, wyprodukowany z  wykorzystaniem technologii Shell PurePlus. To najbardziej zaawansowana formuła stosowana przez Shell i dedykowana wysokoobciążonym silnikom. Olej Shell Helix Ultra 5W40 chroni silnik przed szlamem, zapewniając idealną czystość jednostki napędowej. Chroni ją przed zużyciem i korozją, zapewniając odpowiednią moc i wydajność. Neutralizuje korozyjne kwasy powstałe podczas spalania.

Olej Shell Helix Ultra 5W40 przeznaczony jest do silników benzynowych, diesel i z instalacją LPG. Może być wykorzystywany w jednostkach napędzanych biodieslem oraz mieszankami benzyny i etanolu.

Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W40 dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1, 4 i 5 litrów. Zalicza się go do klasy lepkości 5W40, co oznacza, że wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury otoczenia. Spełnia wymagania specyfikacji API: SN/CF oraz ACEA: A3/B3.

Dzięki niskiemu poziomowi odparowania olej ten wolniej się zużywa i nie trzeba go tak często wymieniać. Wykazuje wyjątkową wydajność w niskich temperaturach.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Eneos Hyper 5W40

Eneos Hyper 5W40 to olej silnikowy syntetyczny, o ultranowoczesnej kompozycji składników. Gwarantuje niemal błyskawiczne smarowanie wszystkich elementów ruchomych jednostki napędowej...

Zamknij