Olej silnikowy Total Quartz 5W40

Ocena końcowa: 3,18 na 5 - rating on Olej silnikowy Total Quartz 5W40rating on Olej silnikowy Total Quartz 5W40rating on Olej silnikowy Total Quartz 5W40rating off Olej silnikowy Total Quartz 5W40rating off Olej silnikowy Total Quartz 5W40

loading Olej silnikowy Total Quartz 5W40Loading...

Olej silnikowy Total Quartz 9000 Energy 5W40 Olej silnikowy Total Quartz 5W40

Olej silnikowy Total Quartz 5W40 9000 Energy  to syntetyczny olej przeznaczony do zastosowania w przypadku silników benzynowych oraz diesla. Jego atutem jest to, że zwiększa okresy między obowiązkowymi wymianami oleju oraz ma wysoką odporność na utlenianie.

Dostępny jest zwykle w baniakach 5-litrowych, albo nawet w dużych beczkach o pojemności 60 litrów. Został przyporządkowany do klasy lepkości 5W-40 SAE, co można zinterpretować w ten sposób, że ma charakter uniwersalny i można go z powodzeniem stosować w umiarkowanej strefie klimatycznej, w jakiej znajduje się Polska.

Olej Total Quartz 5W40 9000 Energy  daje doskonałą ochronę dla silnika i wydłuża czas jego bezawaryjnej eksploatacji. Jest przystosowany do pracy w trudnych warunkach, pod dużymi obciążeniami i w różnych temperaturach – niskich i wysokich.

Spełnia lub wykracza poza normy międzynarodowe: ACEA A3 / B4 i API SM / CF. Odpowiada wymaganiom jakościowym, stawianym olejom silnikowym syntetycznym przez takie koncerny motoryzacyjne jak General Motors, Volkswagen, Mercedes-Benz, Porsche, BMW czy Peugeot Citroen.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Shell 5W30 ECT C3

Olej Shell 5W30  ECT C3 Helix Ultra to w pełni syntetyczny produkt przeznaczony do ochrony silnika samochodów różnego typu. Został...

Zamknij