Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40

Ocena końcowa: 3,53 na 5 - rating on Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40rating on Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40rating on Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40rating half Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40rating off Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40

loading Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40Loading...

Olej silnikowy VAL SP 5W40 Olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40

Produkt Valvoline Synpower 5W40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, który został stworzony specjalnie z myślą o samochodach osobowych, zaliczanych do klasy Premium. Zapewni im doskonałe osiągi i wydłuży okresy pomiędzy obowiązkowymi wymianami oleju.

Przy produkcji tego oleju wykorzystano najwyższej jakości formułę, która zapewnia wysokie osiągi, niezależnie od warunków i stylu jazdy. Stosując olej silnikowy Valvoline Synpower 5W40 można zapewnić pojazdom najwyższą wydajność smarowania.

Zaleca się stosowanie tego rodzaju oleju silnikowego do smarowania silników benzynowych i wysokoprężnych nie tylko w samochodach osobowych. Valvoline SynPower 5W40 sprawdzi się znakomicie także w samochodach dostawczych, lekkich busach pasażerskich, samochodach kempingowych i użytkowych. Można go wykorzystać w przypadku silników następnej generacji, do nowoczesnych jednostek z turbosprężarkami oraz katalizatorami. Będzie odpowiedni do silników wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim.

Olej Valvoline Synpower 5W40 dostępny jest w sprzedaży w opakowaniach o pojemności 1, 4 lub 5 litrów. Zalicza się do klasy lepkości SAE 5W40.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Valvoline Max Life 10W40

Olej silnikowy półsyntetyczny Valvoline Max Life 10W40 spełni oczekiwania właścicieli starszych aut. Został stworzony z myślą o smarowaniu elementów silników...

Zamknij