Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2

Ocena końcowa: 0,00 na 5 - rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2rating off Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2

loading Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2Loading...

Olej silnikowy Castrol Magnatec C2 5W30 Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2

Oleje zaliczane do grupy produktowej Castrol Magnatec znakomicie sprawdzą się  w samochodach często użytkowanych w warunkach natężonego ruchu drogowego. Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2 jest olejem w pełni syntetycznym, wyprodukowanym z wykorzystaniem technologii Inteligentnych Molekuł, które zapewniają wytworzenie w silniku samoodnawiającej się warstwę oleju, przywierającej do metalowych powierzchni. Optymalnie chroni ona silnik w warunkach wzmożonej aktywności. Zmniejsza zużycie ścierne podczas częstego zatrzymywania się i ruszania.

Olej Castrol Magnatec 5W30 C2 dostępny jest w pojemnikach czterolitrowych, pięciolitrowych i litrowych. Według klasyfikacji SAE znajduje się on w klasie 5W30, według ACEA w klasie C2, a według API w klasie SN.

Polecany jest do użycia w samochodach z silnikiem benzynowym i diesel, których producenci wymagają spełnienia norm jakościowych ACEA C2. Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 C2 dostosowuje się do zmiennych warunkach eksploatacji, termicznych i obciążeniowych.

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W30 A5

Syntetyczny olej silnikowy Castrol Magantec 5W30 A5 został wyprodukowany z wykorzystaniem technologii Inteligentnych Molekuł. Przyczyniają się one do jeszcze lepszej...

Zamknij